White Country Villages Hotel

  • Wi-Fi
  • Цілодобова стійка реєстрації
  • Експрес реєстрація заїзду/ виїзду
  • Ресторан
  • Бізнес-центр

Комфортабельний White Country Villages Hotel Antalya має зручне розташування та пропонує гостям обмін валют і екскурсійне бюро. Цей комфортабельний готель знаходиться в межах 6 км від Воріт Адріана. До послуг гостей ресторан а-ля-карт.

Усі 42 номери з видом на море оснащені системою клімат-контролю, а також безкоштовним Wi-Fi, телевізором з плоским екраном і супутниковими телеканалами. Інтер'єр номерів доповнюють звуконепроникні вікна. Крім того, комфортному перебуванню сприяють такі зручності, як мініхолодильник і кавоварка. Гості можуть скористатися феном і банними рушниками у власних ванних кімнатах з душовою кабіною і окремим туалетом.

White Country Villages Hotel пропонує сніданок "шведський стіл". У готельному ресторані подають страви турецької кухні. Досить близько до цього помешкання розташований заклад під назвою Goksel Tantuni.

Анталія та Океанаріум Анталії знаходяться на відстані 10 хвилин їзди машиною, та за 25 хвилин пішої прогулянки від готелю Анталії. Культурні пам'ятки у цьому районі – Археологічний музей Антальї (3.5 км) та Будинок-музей Ататюрка (7 км). Автобусна зупинка Konyaalti Akdeniz BLV-9 знаходиться поблизу White Country Villages.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near White Country Villages Hotel Анталія
White Country Boutique Hotel
Ціна лише для моб. пристроїв

White Country Boutique Hotel

7.0
Добре 196 відгуків
66 м від помешкання
USD 98 USD 88
за ніч
Erdem Hotel
Ціна лише для моб. пристроїв

Erdem Hotel

7.7
Добре 134 відгуки
217 м від помешкання
USD 32 USD 29
за ніч
Pearly Hotel
Ціна лише для моб. пристроїв

Pearly Hotel

8.1
Дуже Добре 1375 відгуків
461 м від помешкання
USD 83 USD 75
за ніч

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Парковка

    Шаттл

    • Платний трансфер від/до аеропорту

    Послуги на території

    • Сейф
    • Цілодобова стійка реєстрації
    • VIP реєстрація заїзду/виїзду
    • Експрес реєстрація заїзду/ виїзду
    • Цілодобова охорона
    • Камера схову багажу
    • Обмін валют
    • Обслуговування номерів
    • Прокат авто
    • Пральня
    • Хімчистка
    • Послуги екскурсовода/ Замовлення квитків

    Харчування

    • Ресторан
    • Снек-бар
    • Бар/зона відпочинку
    • Їдальня на свіжому повітрі
    • Столики для пікніка

    На кухні

    • Електрочайник

    Для бізнесу

    • Бізнес-центр

    Для дітей

    • Дитячі ліжечка
    • Настільні ігри
    • Дитяче меню

    Відпочинок

    • Сад

    В номерах

    • Кондиціонер
    • Опалення
    • Міні-бар
    • Звукоізольовані номери
    • Тераса
    • Садові меблі
    • Набір для приготування чаю/кави
    • Приладдя для прасування

    У ванній кімнаті

    • Безкоштовні туалетно-косметичні засоби

    Девайси

    • Телевізор з плоским екраном

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено
    • Номери для алергіків
    • Кав'ярня
    • Камін
    • Детектори диму
    • Вогнегасники
    • Замок

    Домашні тварини

    • Розміщення з домашніми тваринами заборонено !

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 14:00 до 23:00
    Реєстрація виїзду: до 12:00
    Номер ліцензії07-11344
    Часті питання
    • Чи пропонує White Country Villages Hotel трансфер до аеропорту?
      Так, White Country Villages Hotel може організувати трансфер до аеропорту.
    • Парковка в White Country Villages Hotel безкоштовна?
      Так, під час перебування в White Country Villages Hotel, ви можете залишити свій автомобіль на приватній парковці безкоштовно.
    • 🔤
      Якими мовами розмовляє персонал у White Country Villages Hotel?
      Персонал White Country Villages Hotel може допомогти вам мовами, такими як- Німецька, Турецька, Російська і Арабська.
    • Які зручності пропонує цей готель?
      Цей готель включає такі зручності, як обмін валют і екскурсійне бюро, а безпека гостей забезпечується завдяки сейфу і цілодобовій охороні.

    Розташування

    Map

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    White Country Villages Hotel Анталія

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити